tümünü göster
anahtar kelimeyle ara:
Giriş Yap
Üye Ol
Şifremi Unuttum


mekanomi giriş


FİRMALAR (Önerilen ürün firmasıyla profesyonel ilişkim vardır)

Sadece profesyonel değil, amatörler ve tasarım tutkunları da ürün önerebilir ve hatta Mekanomi’de “Ürün Seçim Danışmanı” da olabilir. Tek yapmanız gereken “Tasarım Tutkunları” formunu doldurmak.

Mekanomi’de yayınlanmasını istediğiniz ürün veya ürünleri bize önerebilirsiniz. Tek yapmanız gereken aşağıdaki formu doldurmak. Önerdiğiniz ürün veya ürünler onaylandığı takdirde Mekanomi’de yayınlanacaktır. Ürünlerin onaylanması için ürünün tasarımı ve görsel kalitesi ile ürün bilgilerinin Mekanomi’de yayınlanmaya uygun olması gerekmektedir. Ürünlerin sistemimizde yer alması ücretsizdir. Fark yaratmak ve ekstra hizmetler için “Fark yarat, reklam ver.”

TASARIMCILAR (Önerilen ürünler kendi tasarımımdır)

‘İlerde ürün tasarımı alanında uzmanlaşmak istiyorum. Kısıtlı sayıda da olsa tasarladığım birkaç özel ürünüm var. Ancak tüm bunlar için nereden başlamalıyım bilmiyorum.’ Mekanomi amatör tasarımcıların sesine kulak veriyor ve sizlere başlangıç oluşturacak ortak bir platform sağlıyor. Bunun için “Tasarımcılar” formunu doldurabilirsiniz.

TASARIM TUTKUNLARI

‘Firmamın ürünlerinin daha çok kişiye ulaşmasını istiyorum.” “Etkin pazarlama araçlarına ihtiyacım var.” “Artan ürün çeşitliliği içinde rekabette zorlanıyorum.” Ürünlerinin Mekanomi’ye yakışacağını düşünen firmalar “Profesyoneller” formunu doldurarak bize ürün önerebilirsiniz.
  • Mekanomi iç mekan, dekorasyon ve mobilya tasarımı alanlarıyla ilgilenen kişileri, ürün ve profesyonellerle buluşturan bir iç mimarlık portalıdır. Ev d??emek, dekore etmek, tasarım yapmak isteyenler! Dekorasyon fikirleri ve püf noktaları... Aradığınız en g?üzel koltuk, kanepe, aydınlatma, halı, perde, kırlent, ayna... Binlerce mobilya, aksesuar ve tekstil Mekanomi'de!
  • Tüm Hakları Saklıdır © 2014     Telif Hakları ve Kullanım Şartları