tümünü göster
anahtar kelimeyle ara:
Giriş Yap
Üye Ol
Şifremi Unuttum


mekanomi girişFarkedilmek tercih edilmenin birinci şartı!

Ingvar Kamprad (IKEA Kurucusu) beş yaşında yakın komşularına kibrit satarak ticarete atılmıştı. Bir süre sonra yakın komşularına sattığı kibritler onu tatmin etmedi ve yaşından büyük ticari stratejisi neticesinde kiraladığı bir mini bisiklet onun daha uzak çiftliklere ulaşmasını sağladı. Sonrasında kibritten başlayan satışları yakın gelecekte tohumlar, tebrik kartları, yılbaşı ağacı süsleri, daha sonra da kurşun ve tükenmez kaleme kadar çeşitlendi. Kamprad kısıtlı imkanlarıyla nasıl fark yaratacağını iyi biliyordu. (ikea.com.tr)


Kötü pazarlanmış ürün altın kıymetinde de olsa yok olmaya mahkumdur.

Markanıza ve ürününüze ne kadar güvenseniz de binlerce ürün ve marka arasında farkedilir ve tercih edilir olmak için doğru araçları kullanmanız gerek.


Satışlarınızı Artırın!

Bizi ulaşın, birbirinden farklı reklam modelleri arasından size en uygununu tespit edelim. Bütçeniz dahilinde ürün/lerinizin yer aldığı kolaj yarışmaları, bilgi içerikli ve yaratıcı reklamlar hazırlayarak marka kimliğinizi güçlendirelim ve satışlarınıza katkı sağlayalım.


Mekanomi’de reklam vermek ve detaylı bilgi almak için info@mekanomi.com
  • Mekanomi iç mekan, dekorasyon ve mobilya tasarımı alanlarıyla ilgilenen kişileri, ürün ve profesyonellerle buluşturan bir iç mimarlık portalıdır. Ev d??emek, dekore etmek, tasarım yapmak isteyenler! Dekorasyon fikirleri ve püf noktaları... Aradığınız en g?üzel koltuk, kanepe, aydınlatma, halı, perde, kırlent, ayna... Binlerce mobilya, aksesuar ve tekstil Mekanomi'de!
  • Tüm Hakları Saklıdır © 2014     Telif Hakları ve Kullanım Şartları