tümünü göster
anahtar kelimeyle ara:
Giriş Yap
Üye Ol
Şifremi Unuttum


mekanomi girişKonsept ve İçerik Yönetimi, Yazı İşleri, Görsel Kurgu:

BARAKA TASARIM AKADEMİSİ

Baraka Tasarım Akademisi, iç mimarlık ve mobilya tasarımı alanlarında mesleki sertifika programları, seminerler ve atölyeler düzenleyen Milli Eğitim Bakanlığı onaylı bir eğitim ve kültür kurumudur. 2009 yılında yüksek mimar Dr. Sinem Çınar tarafından kurulan Baraka Tasarım Akademisi, mimarlık ve iç mimarlık alanlarında Türkiye'nin en saygın üniversitelerinde ders vermiş akademisyen kadrosuyla birçok mezun vermiştir. İç mimarlık eğitimi, proje ve uygulama alanlarındaki deneyimini daha çok kişiye ulaştırmayı hedefleyen Baraka Tasarım Akademisi, Mekanomi ile iç mekan tasarımı ve dekorasyon alanında bir bilgi kaynağı ve başvuru merkezi olmayı hedeflemektedir.Yazılım Geliştirme ve Web Yönetimi:

ARF BİLGİ TEKNOLOJİLERİ

ARF Bilgi Teknolojileri 2006 yılında Adnan Özgüner Erdursun ve Murat Tevfik Yağlıcı tarafından kurulmuş genç ve dinamik bir şirkettir. ODTÜ Teknokent içinde yer alan ARF BT, kurulduğu günden bu yana bilişim sektöründe yazılım, sistem çözümleri, danışmanlık ve eğitim alanlarında faaliyet göstermektedir. Ayrıca, ARF Bilgi Teknolojileri teknolojik yenilikler yaratabilmek amacı ile ulusal ve uluslararası AR-GE projeleri üreterek yenilikçi ürünler oluşturmayı ve ülkemizin teknoloji konusunda kalkınmasına destek olmayı amaçlamaktadır. Bu alanda birbirinden farklı AR-GE projelerini başarıyla tamamlamıştır.


  • Mekanomi iç mekan, dekorasyon ve mobilya tasarımı alanlarıyla ilgilenen kişileri, ürün ve profesyonellerle buluşturan bir iç mimarlık portalıdır. Ev d??emek, dekore etmek, tasarım yapmak isteyenler! Dekorasyon fikirleri ve püf noktaları... Aradığınız en g?üzel koltuk, kanepe, aydınlatma, halı, perde, kırlent, ayna... Binlerce mobilya, aksesuar ve tekstil Mekanomi'de!
  • Tüm Hakları Saklıdır © 2014     Telif Hakları ve Kullanım Şartları