tümünü göster
anahtar kelimeyle ara:
Giriş Yap
Üye Ol
Şifremi Unuttum


mekanomi girişMİSYONUMUZ
Mekanomi iç mekan tasarımı ve dekorasyon alanlarıyla amatör ve profesyonel ilgilenen kişi ve kurumların faydalanabilecekleri yüksek nitelikli bir tasarım, kültür ve eğitim ortamıdır.

Mekanomi yüksek kaliteli çevreler, yaratıcı mekansal çözümlemeler ve kültürel gelişim yolunda hizmet vermektedir. Çağdaş tasarım kültürünü geliştirmek ve herkes için ulaşılabilir kılmak ana hedefimizdir.İÇ MEKAN TASARIM DÜNYASINA HOŞ GELDİNİZ!


Evini yenilemek isteyenler, iç mekan tasarımına ilgi duyanlar!

Gerçek ürünlerle hazırlanmış yaratıcı mekan kurguları tarzınıza ve beğeninize rehberlik ediyor. Üstelik anahtar kelimelerle arama yaparak tarzınıza yakın mekanları birarada görme şansına sahipsiniz.

"Kolajlar" sayfasını incele...

İçindeki tasarımcıyı uyandır! Eğlenerek kendini geliştir!

Editörlerimizin sizler için özel seçtiği ürünleri sürükleyip bırakarak düşlediğiniz mekanları oluşturmak hem kolay hem çok keyifli! Ürünlerin yaratıcı şekilde nasıl biraraya gelebileceğini görme, memnun kalıncaya dek deneme ve gerçek hayatta nasıl olacağının bir ön izlenimini anlama şansına sahipsiniz. Üstelik yaptığınız kompozisyonla ilgili uzman mimar ve iç mimar ekibimizin görüşünü de alarak kendinizi geliştirmeniz mümkün.

"Kolaj Yap!" sayfasını incele...

İç mekan tasarım dünyasını keşfet!

Uzman mimar ve içmimar editörlerimiz iç mekan tasarımına ait bilgilerle sizleri aydınlatıyor.

"Püf Noktaları" sayfasını incele...

Tek tek mağaza dolaşmaya son!

Sizler için özenle seçtiğimiz koltuklar, sehpalar, aydınlatma ürünleri, halılar, yastıklar kısacası iç mekana ait tüm ürünler yalnızca bir tıklama mesafesinde.

"Ürünler" sayfasını incele...

Tasarladıkları ürün kurguları ve atmosferleriyle birikimlerini paylaşmak isteyen iç mimarlar, mimarlar ve tüm tasarımcılar! Sizler de buradasınız!

Kendi tarzınızı yansıtan tasarımlarınızla fark yaratabilir, takipçiler edinebilir, mesleki kariyerinizde bir adım öne geçebilirsiniz. Projelerinizin mobilya ve renk kartelalarını en baştan belirleyip müşterinize sunabilirsiniz. Detay sürecine geçmeden, iç mekan projeleri için iyi bir ön hazırlık sağlayabilir ve basit, hızlı ve etkili kolajlar ile kendi düşünce balonunuzu oluşturabilirsiniz.  • Mekanomi iç mekan, dekorasyon ve mobilya tasarımı alanlarıyla ilgilenen kişileri, ürün ve profesyonellerle buluşturan bir iç mimarlık portalıdır. Ev d??emek, dekore etmek, tasarım yapmak isteyenler! Dekorasyon fikirleri ve püf noktaları... Aradığınız en g?üzel koltuk, kanepe, aydınlatma, halı, perde, kırlent, ayna... Binlerce mobilya, aksesuar ve tekstil Mekanomi'de!
  • Tüm Hakları Saklıdır © 2014     Telif Hakları ve Kullanım Şartları